Tyska biblioteka dla dzieci filia nr 2

Wpis

piątek, 05 czerwca 2015

XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania za nami - PODZIĘKOWANIA

 

XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom był dla nas bardzo udany. Choć już się skończył nadal mamy w pamięci zaproszonych gości i spotkania, które odbyły się w ramach jego obchodów.

Pragniemy podziękować naszym gościom za ten wspólnie spędzony czas podczas, którego krzewiliśmy w najmłodszych nawyk czytania przenosząc się w świat wyobraźni.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:

 

Pani Joannie Kucz - Pieczce za zaangażowanie i umiejętność przeniesienia nas wszystkich w świat książkowych bohaterów. Naprawdę się zasłuchaliśmy :)

 

Panu Stanisławowi Gucwa za wspaniałe spotkanie okraszone humorem, który od zawsze jest bliski najmłodszym.

 

Panu Sebastianowi Przyrowskiemu oraz Panu Arturowi Gieradze za wspólne pochylenie się nad książką i zaprezentowanie dzieciom świata sportu. 

 

Pani Martynie Rosiak za piękne czytanie.

Pani Mariannie Szeklińskiej - Kałamale za przybliżenie nam wszystkim książkowych przygód czworonogów. No i oczywiście za umożliwienia nam poznania UMBRY. 


DZIĘKUJEMY I MAMY NADZIEJĘ NA KOLEJNE SPOTKANIA W PRZYSZŁOŚCI.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
bibliotekarkafilii2
Czas publikacji:
piątek, 05 czerwca 2015 14:26

Polecane wpisy

  • Książkę poznać czas!

    Książek bardzo chętnie słuchają już maluszki. Głośne czytania w żłobku Sport - Art dają najmłodszym wiele ciekawych wrażeń. Maluchy oswajają się z książką, oglą

  • RODO w BIBLIOTECE

    INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH PIOTR KARCZ KONTAKT:  piotr.karcz@twojerodo.pl   Szanowni Państwo!   Zgodnie z  Rozporządzeniem Parlament

  • Życzenia Świąteczne

    Wesołych, pełnych radości i wiary Świąt Wielkiej Nocy spędzonych wśród srebrnych bazi i najbliższej rodziny przy wspólnym stole. Smacznego święconego jajka oraz

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny