Tyska biblioteka dla dzieci filia nr 2

Wpisy

 • czwartek, 27 grudnia 2012
  • Rok 2012

   Kolejny rok się kończy. Myślę, że był bardzo udany. Jakie są Wasze wrażenie drogie Mamy?

   Spotkań było dużo i jestem pewna, że były ciekawe. Jestem również przekonana, że najwiekszą furorę zrobiło spotkanie z Moniką Szczepanik- przypominam, że dotyczyło Porozumienia bez przemocy. Zresztą frekwencja świadczyła o tym, że zainteresowanie tematem było duże. Rozmów "po" było mnóstwo i to moim zdaniem też świadczy, że spotkanie było bardzo udane. Myslę, że to był nasz numer jeden. Zerknijcie na blog, bo mam nadzieję, że Was też zainspiruje do przemyśleń: http://wswieciezyrafy.blogspot.com/

   Pamiętam też, że spotkanie z Katarzyną Kowalska (autorka książki "Skuteczny coaching. Jak zostać najlepszym trenerem osobistym i zmieniać życie innych na lepsze") wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Pokazało nam, że spotkania naszych Klubowych Mam dają nam dużo dobrego- rozwijamy sie dzięki nim, zdobywamy doświadczenie niezbędne w wychowywaniu maluchów, uczą nas szacunku do cudzych sposobów na wychowanie (w naszym kraju nie jest to łatwe jak wiecie).

   Wszystkie inne spotkania były równie fascynujące. A więc przypominam tymi, którzy nie pamietają. Naszymi goścmi byli również:

   Katarzyna Dziadek - logopeda,

   Krystyna Grelak- fotograf (http://www.foto-dawid.com/kontakt.html)

   Patrycja Demkowska- fryzjerka (http://www.barbaradembkowska.pl/)

   Jolanta Rajska- brafiterka (www.brafiti.pl/)

   Aldona Mil- fundacja Homini (http://fundacjahomini.org/)

   Małgorzata i Kamil Żuczek- Sercem Szyte (szyjemy.blogspot.com/)

   Pytań zadałyśmy setki- dowiedziałyśmy się mnóstwa rożnych rzeczy- o włosach i ich farbowaniu, do czego służy przesłona podczas robienia zdjęć, o ekologicznych pieluchach wielorazowych, o naszych biustach małych i dużych, o ekologicznych zabawkach ręcznie wykonywanych, o zbyt krótkim wędzidełku i problemach z wymawianiem różnych literek przez dzieci.

   Mam nadzieję, że rok przyszły będzie równie owocny i nadal będziemy spotykać się w tak licznym gronie. Oczywiście zapraszamy wszystkich nowych chętnych- mamy przyjdźcie do nas i sprawdźcie same, że warto.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Rok 2012”
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   bibliotekarkafilii2
   Czas publikacji:
   czwartek, 27 grudnia 2012 16:50
  • Grudzień z Klubem Mam

   W grudniu spotkałyśmy się aż dwa razy z naszymi mamami. Pierwszy spotkanie było bardzo swobodne- pogaduchy, a  przy okazji tworzenie małych dzieł sztuki z masy solnej. Kolejne spotkanie odbyło się w dużej mierze w Komnacie Solnej. Nasze maluchy spowodowały tak ogromne zasolenie, że musiałyśmy się szybciej ewakuować:). Powędrowałyśmy więc do naszej biblioteki na malowanie prac dzieciaków.

   Dlaczego tak "nudno", bez gościa? Takie miałam ostatnio wrażenie na naszych spotkaniach, że zupełnie nie mamy czasu na zwykłą rozmowę. Bardzo mi tego brakowało. I bardzo chciałam żebyśmy trochę odetchnęły. Zresztą grudzień jest tak bardzo intensywnym miesiącem, że moim zdaniem było potrzebne trochę oddechu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Grudzień z Klubem Mam”
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   bibliotekarkafilii2
   Czas publikacji:
   czwartek, 27 grudnia 2012 15:35

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny