Tyska biblioteka dla dzieci filia nr 2

Wpisy

 • wtorek, 26 czerwca 2012
 • poniedziałek, 25 czerwca 2012
 • poniedziałek, 11 czerwca 2012
  • Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

   Za nami Tydzień Czytania. Jak zwykle dzialo sie, jak zwykle byli goście, jak zwykle ... No właśnie zobaczcie sami. Gośćmi czytającymi byli:

   Pan Marek Liszka- były strażak- pan wszystko wiedzący o pracy Straży Pożarnej i strażakach. Miny dzieciaków nie do opisania. Oczywiście mogły przymierzyć hełm i kurtkę strażacką co bardzo sie im podobało. W naszej bibliotece gościły grupy przedszkolaków z Przedszkola nr 8 i 9. Dziękujemy Wam bardzo z aprzybycie i dziękujemy panu Markowi za przybycie.

   Kolejni goście to zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego Tychy Falcons. Swoimi strojami zrobili furorę w Przedszkolu nr 8 w Tychach. Też było przymierzanie kasków i koszulek i tysiące pytań. No i oczywiście mnóstwo zdjęć. Miejmy nadzieję, że dzięki tej wizycie na boisku naszej drużyny przybędzie kibiców.

    

   Odwiedzili nas też rycerze ze Stowarzyszenia Bractwo Rycerskie Herbu Lis z Czerwionki Leszczyny. Oczywiście znów było przymierzanie. Tym razem hełmu rycerskiego i rękawic. Niektóre dzieci z Przedszkola nr 9 trochę się bały rycerzy, ale bardzo mocno zafascynowała je opowieśc o koniu, który podobno czekał przed przedszkolem. No i oczywiście kwestia księżniczek:). Są czy ich nie ma....

   Ostatni gość, który nas odwiedził to Patrycja Dembkowska- fryzjerka. Przeczytała dzieciom bajkę o urodzinach Kubusia Puchatka i porozmawiała z dziećmi o zawodzie fryzjera.

   Bardzo serdecznie Wam dziękujemy i zapraszamy do nas wszystkich chętnych.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   bibliotekarkafilii2
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 czerwca 2012 15:03

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny